Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska upomina się o chomiki z górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2019 r. o 15:25 Powrót do artykułu
Zgoda na zabudowę Górek Czechowskich blokowiskiem na 150-200 bloków to chyba jeden z większych przekrętów w historii Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo obrońcy. Brawo dyrektor GDOŚ! Tereny zielone, wspólna przestrzen i wolne od zabudowy nliny napowietrzajace centrum NIE MOGĄ BYĆ pod zabudowę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować, betonowac, asfaltowac, to wszystko dla towarzyszy deweloperów, by Lublin rósł w siłę a deweloperom żyło się dostatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wokół tematu Górek narosło tak dużo propagandy, że zapominamy w tym wszystkim o ludzkich, każdy kto jest za zmianami i uporządkowaniem Górek jest odrazu hejtowany! Ludzie Górki mają być dla ludzi a nie dla śmieci i porastających je chwastów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miło by było mieć gdzie dziecko zaprowadzić by sobie na rowerze pojeździło, a tak jest pole nawłoci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam niedaleko górek i chciałam wyjść z psem na spacer, zobaczyć jak to wyglada bo szczerze to nigdy nie byłam. Pijaństwo jakie tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Niech to zrównają ziemie i ucywilizują ten teren. Albo będą mieszkać tam chomiki albo ludzie. Ja bym wolała żeby jednak ludzie wiec zagłosuje za budową mieszkań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...